Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

“Żabki" rozpoczęły edukacje

Data dodania: 2018-12-14
Przedszkolaki z Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4, 14 grudnia 2018 roku dołączyły do grona przedszkolaków. Dzieci przyjęły pasowanie z rąk Pani Dyrektor Anny Trzcińskiej ... więcej »
 
 

W Bartoszycach oddano hołd ofiarom stanu wojennego

Data dodania: 2018-12-13
Na skwerze u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Andersa przy kamieniu z tablicą poświęconą bł. ks. Jerzemu Popiełuszce. Władze samorządowe, miejscy radni, żołnierze 20 BBZ, przedstawi... więcej »
 
 

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert dot. wyboru...

Data dodania: 2018-12-13
Burmistrz Miasta Bartoszyce ogłasza otwarty konkurs ofert dotyczący wyboru dziennego opiekuna. Treść ogłoszenia Treść zarządzenia więcej »
 
 

Bartoszyce: Kradł elektronarzędzia swojego...

Data dodania: 2018-12-13
Pokrzywdzony w lombardzie odnalazł skradzione mu elektronarzędzia. Mężczyzna wezwał do sklepu policję i pracownika, którego podejrzewał o kradzież. W obecności policjantów... więcej »
 
 

Bartoszyce: Nieletni i jego 18 - letni kolega...

Data dodania: 2018-12-13
Policjanci interweniowali wobec grupy 6 osób spędzających czas na klatce schodowej. W śród nich było dwoje nieletnich. 16 latek i jego 18 – letni kolega mieli przy sobie woreczki strunowe z ... więcej »
 
 

Bartoszyce/Galiny: W trosce o bezpieczeństwo...

Data dodania: 2018-12-13
Dzielnicowa z oficerem prasowym odwiedziły seniorów z Galin w gm. Bartoszyce. Rozmawiano o bezpieczeństwie w szerokim tego słowa znaczeniu. Z racji tego, że w ostatnim czasie coraz częściej m&o... więcej »
 
 

“Misiaki" wśród przedszkolaków

Data dodania: 2018-12-12
12 grudnia 2018 roku dzieci z Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4, wystąpiły przed rodzicami ze swoim pierwszym programem. Po złożeniu ślubowania zostały pasowane na przedszko... więcej »
 
 

Kot plus choinka równa się katastrofa? Najlepsze...

Data dodania: 2018-12-12
Ubraliście już choinkę? Szykujecie powoli świąteczne potrawy? Towarzyszą Wam w domu zwierzęta? Jeśli trzy razy odpowiedzieliście tak, to po prostu musicie zobaczyć... więcej »
 
 

Jedna runda dała lekcję życia. AP Ostróda po...

Data dodania: 2018-12-12
Akademia Piłkarska Ostróda to świeży projekt, ale już z pierwszymi sukcesami na koncie. W rundzie jesiennej rocznik 2004 miał okazję występować w Centralnej Lidze Ju... więcej »
 
 

Odbędzie się uroczystość upamiętniająca...

Data dodania: 2018-12-11
Starosta Powiatu Bartoszyckiego Zbigniew Nadolny zaprasza na uroczystość upamiętniającą 37 rocznicę wprowadzenie Stanu wojennego, która odbędzie się 13 grudnia o godz. 12.00 przed o... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 405
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bartoszycki - położony na północy województwa warmińsko - mazurskiego, z siedzibą w Bartoszycach. W skład powiatu chodzą: miasto Bartoszyce, gmina Górowo Iławeckie, gmina i miasto Bisztynek, miasto i gmina Sępopol.

  Powiat bartoszycki leży na Równinie Sępopolskiej i Wzniesieniach Górowskich. Obszar jest cenny pod względem przyrodniczym, a szczególnie ornitologicznym - na jego terenie znajduje się Europejskie Centrum Bociana Białego.

  Do walorów powiatu należą nieskażone lasy i najczystsze powietrze w Polsce.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola